Bohaterowie WFS – część I

Wartościowe kontakty biznesowe bardzo często otwierają przysłowiową drogę ku marzeniom. Tak było właśnie w przypadku firmy WOLF 3D i jej współpracy z firmą PATECH. Jesteś ciekawy, jak do tego doszło i jakie są efekty ich wspólnych działań? Zapraszamy do zapoznania się z poniższym, krótkim wywiadem na ten temat.

 

Jak zaczęła się Wasza przygoda z WFS?

Do klubu WFS zaprosił naszą firmę nasz obecny pracownik, który już od jakiegoś czasu współpracował z WFS. Pierwszym naszym bezpośrednim spotkaniem nie było śniadanie biznesowe czy inne organizowane przez organizację, tylko od razu spotkanie u klienta odnośnie projektu. Zaaranżowane zostało przez Damiana Przybyło – to on, był katalizatorem całego projektu, który się narodził. To on, skojarzył możliwości naszej firmy z zapotrzebowaniem innego członka klubu. Znajomość klubowiczów i umiejętnie kojarzenie ich biznesów to bezcenny atut tej organizacji.

Jak rozwinęła się Wasza działalność i co osiągnęliście, dzięki kontaktom, które pozyskaliście w ramach WFS?

WOLF 3D, dzięki wyżej wymienionemu spotkaniu z firmą PATECH rozwinął niesamowity projekt – został wydrukowany i w pełni wykończony, jedyny w swoim rodzaju 4-metrowy, bioniczny stół konferencyjny REX AXON. Pozwoliło to nam – już jako wspólnej firmie, rozwinąć naszą działalność w zakresie tworzenia wspólnego projektu – pierwszej na świecie linii do produkcji mebli w technologii druku 3D. Oczywiście projekt nie miałby miejsca bez odpowiedniego partnera, z którym możemy realizować nasze marzenia. Jednak możliwość dotarcia do odpowiednich osób / firm w krótkim czasie – to duży atut klubu WFS.

Stół REX AXON zrelizowany przez firmy PATECH & WOLF 3D

Jakie są Wasze cele zawodowe na najbliższą przyszłość?

Nasze cele zawodowe – będę wypowiadała się w imieniu całej naszej firmy – to podejmować wyzwania i realizować je na 200%. Naszą działalnością i możliwościami druku 3D, chcemy pomagać innym w realizowaniu projektów od medycyny, poprzez architekturę, automotive, design, po sztukę czy przemysł. Każda nowa dziedzina jest dla nas ważna. A najważniejsza jest edukacji i ciągły rozwój – tutaj również staramy się współpracować z nowymi uczelniami czy jednostkami. Naszym celem jest stworzenie własnej Akademii 3D i autorskich szkoleń, gdzie naszą wiedzą i doświadczeniem będziemy mogli się dzielić z innymi, żeby przyczynić się do jeszcze szybszego rozwoju technologii druku 3D.

Co powiedzielibyście osobie, która dopiero zaczyna swoją przygodę z networkingiem?

Każdemu, kto zaczyna jakąkolwiek przygodę w swoim życiu, nowy etap, czy podróż – życzyłabym, żeby był otwarty na świat, nowe wyzwania i słuchał innych, a tym samym zdobywał nową wiedzę. Jest pewne powiedzenie: Podróże kształcą, ale tylko ludzi wykształconych. Całe nasze życie to podróż – warto więc szanować innych i być otwartym, bo od każdego możemy się czegoś nauczyć i dzięki temu być lepszymi ludźmi – jak w życiu, tak i w biznesie.

 

Po większą dawkę informacji na temat firmy WOLF 3D, zapraszamy tutaj.