Inicjatywa zrzeszania się i spotkań w celu nawiązania profitowych kontaktów w formule zaproponowanej przez WFS, czyli śniadań biznesowych jawi się jako szczególnie interesująca z uwagi na wiele czynników. Można powiedzieć że trudno byłoby znaleźć powody dla których nie warto byłoby uczestniczyć w podobnych przedsięwzięciach, zarówno z uwagi na trafiony format jak i predyspozycje osobiste organizatorów..

Ocena: 5/5

ADAM RETKA
Specjalista obrotu nieruchomościami

 

Śniadania i eventy organizowane pod szyldem WFS stanowią doskonałą okazję do poznania nowych ludzi, wymiany wzajemnych doświadczeń, zaprezentowania własnego biznesu oraz nawiązania współpracy z przedsiębiorcami, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Ludzie, których miałem przyjemność poznać dzięki WFS stanowią społeczność pełną pasji i zaangażowania, nastawioną na realizowanie wyznaczonych celów. WFS jest narzędziem, które daje ogromne możliwości rozwoju biznesowego na terenie całego kraju!

Ocena: 5/5

JAKUB OSMÓLSKI
Wiceprezes Zarządu WISO GROUP Sp. z o.o.
http://www.wiso.pl

 

Do śniadań WFS podeszłam z pewnym dystansem i powątpiewaniem, czy rzeczywiście organizacja i ludzie, którzy ją tworzą są w stanie wpłynąć na mój rozwój, a przede wszystkim na rozwój mojego biznesu. Już na pierwszym spotkaniu przekonałam się, że WFS to prawdziwi profesjonaliści, ludzie pełni pasji, eksperci w swoich dziedzinach. Co więcej, można się wzajemnie od siebie wiele nauczyć. Śniadania są doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń, zdobycia kontaktów i rozwoju zarówno biznesu, jak i osobistego.

Ocena: 5/5

PATRYCJA SMOLEŃSKA
Doradztwo & Consulting, LEGERE-S

 

WFS to znakomita płaszczyzna do poznania wyjątkowych osób, z którymi połączy nas coś więcej niż tylko pasja do wczesnych poranków oraz wyjątkowo smacznych śniadań. Długofalowa Współpraca na śniadaniach biznesowych staje się niewątpliwie Fundamentem do wspólnego dla nas wszystkich Sukcesu dzięki organizacji WFS.

Ocena: 5/5

DAN SIERAKOWSKI
CEO, Sirius Pro
https://siriuspro.pl

 

Kiedyś uczestniczyłem w spotkaniach networkingowych w międzynarodowej organizacji i ostatecznie wycofałem się z uczestnictwa. Powody swojej własnej decyzji potwierdziłem sobie dopiero, kiedy przyłączyłem się do WFS Katowice.

Mam ogromną frajdę raz na dwa tygodnie spotkać ciekawych ludzi, porozmawiać o kolejnych pomysłach i projektach. Fajnie jest spotkać ludzi z pasją, przedsiębiorczych, kreatywnych i pomysłowych. Sam lubię pomagać i dobrze, że otrzymuję pomoc w postaci poleceń i rekomendacji od innych Partnerów WFS. Zdecydowanie chwalę sobie atmosferę spotkań i myślę, że każdy powinien przyjść, zobaczyć i wyrobić sobie własną opinię.

Ocena: 5/5

TOMASZ MARKOWSKI
RUBIKON – Grupa Trenerów Biznesu
www.rubikongtb.pl

 

Jeżeli twoje motto w biznesie to niszczenie konkurencji i ścieżka po trupach do celu, to nie znajdziesz w WFS miejsca…
Śniadania biznesowe Klubu Biznesowego WFS to z jednej strony budowanie dobrych relacji biznesowo-partnerskich opartych na wzajemnym szacunku i zaufaniu, a jednocześnie żywioł zmian, które mogą Cię porwać w nieoczekiwanym kierunku wraz z nowymi kontaktami, pomysłami, oraz nową wiedzą ekspercką z różnych dziedzin biznesu.
WFS to przede wszystkim możliwość nawiązania nowych relacji z innymi przedsiębiorcami, zdobycie nowych klientów, pozyskanie sprawdzonych dostawców i wykonawców usług, rozszerzenie sieci kontaktów biznesowych w różnych branżach, okazja do poznania ludzi do których normalnie dostęp jest utrudniony.

Ocena: 5/5

BARTOSZ KIEŁBOWICZ
PMC Partner
http://www.pmcpartner.pl/

 

Dzięki WFS mam większy komfort prowadzenia biznesu. Świadomość, że w każdej chwili mogę zwrócić się o pomoc lub poradę z prawie wszystkich branż. Poza tym moje Studio systematycznie się rozwija dzięki rekomendacjom z klubu WFS w Łodzi do którego należę, a także z innych miast w których też poznałem przedsiębiorców poprzez śniadania biznesowe WFS.

Ocena: 5/5

KRZYSZTOF KOSZEK
Łowcy Blasku – Studio detailingu & Car spa
http://www.lowcyblasku.pl/

 

Współpraca Fundamentem Sukcesu to najlepsze otoczenie dla początkujących jak i doświadczonych przedsiębiorców, znajduję tu pomoc, inspiracje i nowe kontakty. Dzięki WFS również mam możliwość do wyskalowania swojej firmy i pozyskiwania zleceń praktycznie w całej Polsce, ponieważ WFS działa w 12 miastach w różnych częściach naszego Państwa.

Ocena:  5/5

SŁAWOMIR MADEJ
mGlass
http://www.mglass.pl/

 

WFS łączy ludzi z pasją, buduje wzajemne zaufanie oraz pomaga rozwijać nasze biznesy. Zig Ziglar powiedział kiedyś: „OSIĄGNIESZ
W ŻYCIU WSZYSTKO, CO ZECHCESZ, JEŚLI TYLKO POMOŻESZ INNYM W OSIĄGNIĘCIU TEGO, CZEGO ONI PRAGNĄ”. Polecam WFS wszystkim, którym powyższe wartości są bliskie.

Ocena: 5/5

KRYSTIAN DZIMIRA
Smart Geomatic
http://www.smartgeomatic.pl/

 

Śniadania biznesowe organizacji WFS pozwalają mi spotkać przedsiębiorców z różnych branż z którymi łączy mnie system wartości; którzy chcą aby ich praca nie była tylko zarabianiem pieniędzy. To inspirujące środowisko, zaangażowane w wiele inicjatyw poza-biznesowych.
Dlatego serdecznie rekomenduję uczestnictwo i aktywność w tym Klubie.

Ocena: 5/5

ŁUKASZ SURMA
Akademia Księgowości
http://www.akademia-ksiegowosci.pl/

 

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem organizacji spotkania, otwartości uczestników i przyjemności jaka płynie z nawiązywania z nimi relacji biznesowych. Budujemy trwałe kontakty i partnerstwa biznesowe uczęszczając w spotkaniach WFS na terenie kilku miast.
Pozdrawiamy – ekipa PlaySms

Ocena: 5/5

RAFAŁ FILIPCZAK
App World Sp z o.o.
http://www.playsms.pl/

 

Spotkania networkingowe WFS to miejsce, gdzie można poznać interesujących ludzi, którzy dzięki miłej i przyjaznej atmosferze są otwarci na prowadzenie wspólnych biznesów. Brytyjski miliarder – Richard Branson powiedział: “Nie zrobisz dobrego biznesu z niewłaściwymi osobami. Znajdź właściwe osoby, z którymi będziesz pracował i wszystko wyjdzie dobrze.” Od kilku miesięcy mam okazję przekonać się o słuszności tych słów – WFS to miejsce, gdzie można spotkać właściwe osoby.

Ocena: 5/5

EWELINA LIPP
Tax Effect
http://www.taxeffect.pl/

 

Jedyny prężnie działający networking. Robimy biznes z ludźmi, nie na ludziach. Stawiamy na relacje – to wszystkim się opłaca.

Budujemy relacje m.in poprzez systematyczne spotkania i integracje dla Klubowiczów. Dzięki temu jako WebMakers pozyskaliśmy dużo zleceń i kilku kluczowych partnerów biznesowych do współpracy.

Ocena: 5/5

MICHAŁ KOSIOREK
I & B Sp. z o.o.
www.webmakers.expert

 

Dzięki, że w końcu jest organizacja i miejsce, gdzie na poważnie łączy się biznes, a nie dzieli Polską Przedsiębiorczość. Współpraca jest poważnie traktowana ponieważ jest faktycznie fundamentem, a nie gołosłownym elementem tzw. strategii wielu korporacyjnych tworów.

Jestem od ponad roku zadowolonym Klubowiczem WFS Radomsko i każdemu rekomenduję uczestnictwo w tej organizacji.

Ocena: 5/5

LESZEK STĘPIEŃ
CPF – Centrum Przedsiębiorczości Finansowej

 

Jesteśmy z WFS od dwóch lat. Przez ten czas poznaliśmy profesjonalnych Partnerów, którzy wspierają nasz biznes. W ramach spotkań nawiązaliśmy owocne współprace. Poznałam też wielu przyjaciół, za co szczególnie cenię tą inicjatywę.

Ocena: 5/5

JOANNA OLCZYK
STARLIT
www.starlit.pl

 

Dołączyłem kilka miesięcy temu do organizacji WFS Polska, a dokładniej do grupy w Łodzi liczącej około 60 osób. Spotykamy się systematycznie co 2 tygodnie. Dodatkowo jako klubowicz korzystam z możliwości zaprezentowania swojej firmy oraz pozyskania wartościowych kontaktów na śniadaniach biznesowych organizowanych w innych miastach. Dążę do rozwoju swojej firmy poprzez osiąganie wysokiego poziomu zadowolenia swoich klientów oraz budowanie relacji biznesowych. Stąd też moja obecność w tej organizacji. Moje kilkunastoletnie doświadczenie wskazuje, że są to najskuteczniejsze metody na stały rozwój w biznesie i budowanie swojej marki. Współpraca Fundamentem Sukcesu (WFS) jest niewątpliwie organizacją, która umożliwia rozwój oraz promowanie firmy bez względu na branżę, w której się działa.

Ocena: 5/5

KONRAD NOWAKOWSKI
ProtectIT
http://www.protectit.pl/

Firma WFS zasługuje na wielkie uznanie za to co robi. Pomaga nie tylko rozwinąć Twój biznes, ale także stać się bardziej otwartym człowiekiem na kontakty z innymi ludźmi, przełamać swoją wewnętrzną barierę i wyjść ze swojej strefy komfortu co jest nieodzownym elementem kiedy prowadzi się własny biznes i chce się odnosić sukcesy.

Ocena: 5/5

SEBASTIAN KISIOŁEK
Security Information Technology Sp. z o.o.
http://www.sec-it.com.pl/

 

WFS to miejsce gdzie można spotkać nie tylko przedsiębiorczych ale i kreatywnych ludzi. Robiąc zdjęcia widzę zarówno uśmiechy jak i zainteresowanie a te w relacjach także w biznesie są bardzo ważne.
Jako trener fotogeniczności i fotograf zwracam wielka uwagę na emocje a te na spotkaniach klubu WFS są zawsze pozytywne.

Ocena: 5/5

ROBERT SZYMCZAK
In Videre – By widzieć więcej
http://www.invidere.pl/

 

Serdecznie polecam spotkania pod szyldem WFS. WFS łączy w sobie dwie rzeczy: korzyści biznesowe, jakie daje aktywny networking i przyjazną atmosferę, która skutecznie rekompensuje przykrości porannego wstawania co dwa tygodnie. Każde śniadanie to okazja do spotkania z kilkudziesięcioma interesującymi przedsiębiorcami z różnorodnych branż w jednym miejscu, co oznacza ogromną oszczędność czasu, który dla mnie jako przedsiębiorcy jest dobrem nie do przecenienia. Okazja do zdobycia cennych kontaktów, znalezienia partnera biznesowego do wspólnych projektów, a niekiedy też źródło inspiracji w zakresie pomysłów na rozwój własnej działalności.

Uważam, że warto przyjść przynajmniej na jedno śniadanie i przekonać się, na czym polega networking w wykonaniu WFS. Ja jak dotąd się nie zawiodłam.

Ocena: 5/5

EWA NIEWIADOMSKA
Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego
http://www.kancelariarm.pl/

 

Współpraca Fundamentem Sukcesu łączą kilka rzeczy z pozoru nie do połączenia – rozwijanie własnego biznesu, działania na rzecz dobra wspólnego i osobisty rozwój, o który osobiście bardzo dbam.

Ocena: 5/5

TOMASZ KACZMAREK
WOW Centrum Języków i Rozwoju

 

Jedyna w Polsce profesjonalna organizacja rekomendacji biznesowych oparta na dobrej atmosferze. Jeśli ktoś szuka nowych klientów, chce zwiększyć sprzedaż, rozwinąć swoje umiejętności i brać udział w wartościowych szkoleniach, warto pojawić się na spotkaniu grupy w swoim regionie.

Ocena: 5/5

JAN WŁUSEK
Wre Nieruchomości
http://www.wre-nieruchomosci.nieruchomosci-online.pl/

 

Dzięki WFS nie tylko rozwinąłem swoją firmę o kilku kluczowych dla mnie klientów, ale także rozwinąłem swoje kompetencje. Lepiej zarządzam czasem, deleguję zadania i automatyzuję procesy w swojej firmie. WFS to pełna synergia możliwości!
Warto spróbować i doświadczać współpracy z WFS.

Ocena: 5/5

ADRIAN KALETA
AQUAMIX Sp. Z o.o.
http://www.aquamix.pl/

 

Na śniadaniach WFS odnajduję:
– przedsiębiorców których znam, cenię, lubię i na których mogę liczyć,
– możliwość nawiązania nowych, wartościowych kontaktów,
– dawkę inspiracji,
– ale przede wszystkim wartościowe polecenia dzięki którym jestem w stanie szybciej i lepiej rozwijać swój biznes

Ocena: 5/5

JACEK ULOWSKI
Go-leasing
http://www.go-leasing.biz.pl/

 

WFS?
To przede wszystkim rozwój!

Śniadania, które doprowadzają do współpracy najlepszych firm w Polsce! Właśnie tutaj powstają rzeczy niezwykłe. Nie są to spotkania jednostronne – przedsiębiorcy otwarci są na pomoc, są chętni do wspólnego działania. Mimo, że staż Funky Events w WFS to dopiero kilka miesięcy to już niejednokrotnie otrzymaliśmy pomocną dłoń od klubowiczów! Zdecydowanie polecamy!

Ocena: 5/5

DAWID ZMYŚLONY & ALEKSANDER ŚMIESZNIAK
Funky events
http://www.funky-events.pl/

Najnowsze wpisy na blogu

Kariera w mediach społecznościowych – jak dotrzeć do milionów

Kariera w mediach społecznościowych – jak dotrzeć do milionów

Media społecznościowe to obecnie jeden z najpopularniejszych kanałów dotarcia do nowych i obecnych klientów. Skuteczne działania w social mediach pozwalają dotrzeć do milionów odbiorców. Zacznijmy od liczb Czy wiecie, że dotarcie do 50 milionów odbiorców zajęło...

Szkolenia dla biznesmenów, z których warto skorzystać

Szkolenia dla biznesmenów, z których warto skorzystać

Zastanawiasz się, w co zainwestować czas i pieniądze? Może zabrzmi to banalnie, ale dobrym wyborem będzie zainwestowanie ich we własny rozwój – na przykład udział w szkoleniach. Nie powiemy Ci, w jakie konkretnie szkolenia inwestować, ale podpowiemy, czym kierować się...

Jak budować swoją markę w social media

Jak budować swoją markę w social media

Wszyscy wiedzą, że internet – a w szczególności media społecznościowe – to niezwykle przydatne narzędzie, pomocne w zdobywaniu nowych klientów i budowaniu z nimi długotrwałych relacji. Zanim jednak założysz firmowe konta na wszelkich możliwych platformach...