Projekty strategiczne

Business influencer

http://business-influencer.pl/

WFS jest oficjalnym partnerem czasopisma Business influencer. Jako eksperci w kwestii networkingu publikujemy w tym czasopiśmie nasze artykuły tematyczne.

Magazyn kupisz w prenumeracie lub w salonach Empik oraz u najlepszych dystrybutorów takich jak Relay, Inmedio, Kolporter, Ruch i inne.

W Business Influencerze znajdziesz takie treści jak:

  • Praktyczne wskazówki dla Twojego biznesu
  • Historie sukcesu, case studies oraz wywiady z ludźmi biznesu
  • Porady, opinie, wiedza ekspertów
  • Marketingowe sztuczki, pomysły, przykłady i nowości
  • Nowinki ze świata technologii i biznesu
  • Najnowsze trendy rynkowe, artykuły lifestyle

Więcej informacji tutaj: https://www.vantis-holding.com/projekty/business-influencer

OPZL – Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej

http://www.opzl.pl

Największe stowarzyszenie pracodawców w województwie lubuskim. Od 1991 r. wspieramy przedsiębiorców.

Naszymi działaniami staramy się zaspokajać wszelkie organizacyjne, prawne i gospodarcze potrzeby oraz oczekiwania pracodawców. Jako ośrodek wspierania biznesu naszą misję realizujemy poprzez:

  • prowadzenie doradztwa prawnego i organizacyjnego;
  • prowadzenie działalności szkoleniowej, doradczej, informacyjnej i promocyjnej dla przedsiębiorstw;
  • prowadzenie rokowań zbiorowych, zawieranie układów zbiorowych pracy i innych porozumień, współdziałanie w utrzymaniu pokoju społecznego;
  • integrowanie lokalnego środowiska przedsiębiorców.

Starter Radomsko

http://starter.radomsko.pl

Starter to nowoczesny inkubator przedsiębiorczości, który powstał z inicjatywy Centrum Nowoczesnych Inwestycji w Radomsku i współpracy z organizacją biznesową WFS Polska. Jest on budowany dla Was i razem z Wami. Rozwijamy się jak startup, oszczędnie i stopniowo, stale dopasowując do Waszych oczekiwań. Możecie oczekiwać od nas praktycznej wiedzy, inspiracji, zaangażowania, a niebawem dodatkowego wsparcia.

Dzięki Waszej przedsiębiorczości i wyobraźni wspólnie otworzymy Radomsko na nowe możliwości.

Klub Przedsiębiorczości

https://klubprzedsiebiorczosci.pl/

Klub Przedsiębiorczości tworzy zgrany zespół kilkunastu osób, których najważniejszym celem jest dostarczanie uczestnikom naszych spotkań konkretnej WARTOŚCI.

Dlatego do naszego Klubu zapraszamy tylko ekspertów w swojej dziedzinie i praktyków biznesu, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i konkretnymi umiejętnościami, dzięki którym zwiększysz swoją inteligencję finansową i zaczniesz zarabiać więcej.

Społeczność Klubu Przedsiębiorczości

Spotkania adresowane są do wszystkich osób, które chcą rozwijać swoją przedsiębiorczość oraz inteligencję finansową, a także poznawać inne przedsiębiorcze osoby, które osiągnęły sukces w biznesie. W naszych spotkaniach biorą udział zarówno przedsiębiorcy, którzy prowadzą duże firmy, jak i mniejsi przedsiębiorcy, ale także osoby pracujące na etacie i studenci.

Jeśli jesteś osobą, która chce zwiększać swoją inteligencję finansową, poznawać ludzi, którzy osiągnęli sukces w biznesie oraz lubisz spędzać czas w gronie ambitnych osób… to nasz Klub jest dla Ciebie!

Na spotkaniach klubu przedsiębiorczości występuje 17 ekspertów, są to praktycy biznesu o znakomitych rezultatach w swoich dziedzinach w tym Prezes WFS Polska – Damian Przybyło.

One Love Wrocław

http://onelovewroclaw.pl

Jestem połączeniem klubu muzycznego, kawiarni oraz showroomu.

W ciągu dnia to spokojne miejsce, w którym można spotkać się ze znajomymi, natomiast wieczorem zmienia się ono w klub taneczny oraz centrum wydarzeń kulturalnych takich koncerty czy stand up.
Organizujemy tam również śniadania biznesowe WFS Wrocław oraz inne eventy biznesowe. Jest to niepowtarzalna przestrzeń do organizacji wszelakich eventów prywatnych i biznesowych.

Wrocław bije w jednym rytmie. Ten rytm to energia, ten rytm to miłość – One Love.

Gentleman’s Rally

Gentleman’s Rally zrzesza osoby ambitne i wyróżniające się na tle społeczeństwa. Są to przedsiębiorcy, których łączy pasja do motoryzacji i zabawy. Organizujemy wyjazdy samochodowe na terenie całego świata (od lokalnych wyjazdów w Polsce po Czechy, Australię czy też Włochy).
Są to 2 dniowe, a także 7 czy 14-dniowe wyprawy, gdzie budujemy relacje między sobą i łatwiej Nam później współpracować biznesowo. 
Jako WFS Polska aktywnie uczestniczymy w wyjazdach i dbamy o dobry Networking i finalizowanie biznesów między uczestnikami wydarzeń Gentleman’s Rally. 

Sportowa liga firm

http://www.sportowaligafirm.pl

Biznesliga Polska to elitarne rozgrywki sportowe dla firm i instytucji z województwa śląskiego. Jesteśmy liderem w organizacji sportu dla biznesu na Śląsku. Od 2015 roku zaufało nam już łącznie ponad 130 firm, które cyklicznie biorą udział w biznesowej lidze piłkarskiej. W sezonie Wiosna 2018 zainaugurowaliśmy także rozgrywki w dwóch nowych dyscyplinach: siatkówce i koszykówce. Łączna liczba uczestników w ostatnim sezonie wyniosła 85 drużyn (1500 zawodników).

Z organizacją WFS Polska bardzo chwalimy sobie współpracę i razem otwieramy kolejne 2 miasta : Wrocław i Bielsko-Biała gdzie będziemy rozwijać Naszą inicjatywę.

Najnowsze wpisy na blogu

Networking w internecie – czy może się sprawdzić

Networking w internecie – czy może się sprawdzić? O tym, że networking w tradycyjnej odsłonie jest skutecznym sposobem nawiązywania kontaktów biznesowych chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Czy nowoczesna forma networkingu, z wykorzystaniem internetu, może z nim...

Co zrobić, gdy zostaniesz polecony po spotkaniu networkingowym

Za Tobą pierwsze spotkanie networkingowe. Udało się poznać wiele ciekawych osób i – co chyba ważniejsze – nawiązać przydatne kontakty biznesowe. A potem ktoś Cię polecił, tym samym dając szansę na zdobycie potencjalnego klienta lub partnera biznesowego. Co zrobić, by...