Projekty strategiczne

Starter Radomsko

http://starter.radomsko.pl

Starter to nowoczesny inkubator przedsiębiorczości, który powstał z inicjatywy Centrum Nowoczesnych Inwestycji w Radomsku i współpracy z organizacją biznesową WFS Polska. Jest on budowany dla Was i razem z Wami. Rozwijamy się jak startup, oszczędnie i stopniowo, stale dopasowując do Waszych oczekiwań. Możecie oczekiwać od nas praktycznej wiedzy, inspiracji, zaangażowania, a niebawem dodatkowego wsparcia.

Dzięki Waszej przedsiębiorczości i wyobraźni wspólnie otworzymy Radomsko na nowe możliwości.

One Love Wrocław

http://onelovewroclaw.pl

Jestem połączeniem klubu muzycznego, kawiarni oraz showroomu.

W ciągu dnia to spokojne miejsce, w którym można spotkać się ze znajomymi, natomiast wieczorem zmienia się ono w klub taneczny oraz centrum wydarzeń kulturalnych takich koncerty czy stand up.
Organizujemy tam również śniadania biznesowe WFS Wrocław oraz inne eventy biznesowe. Jest to niepowtarzalna przestrzeń do organizacji wszelakich eventów prywatnych i biznesowych.

Wrocław bije w jednym rytmie. Ten rytm to energia, ten rytm to miłość – One Love.

Gentleman’s Rally

Gentleman’s Rally zrzesza osoby ambitne i wyróżniające się na tle społeczeństwa. Są to przedsiębiorcy, których łączy pasja do motoryzacji i zabawy. Organizujemy wyjazdy samochodowe na terenie całego świata (od lokalnych wyjazdów w Polsce po Czechy, Australię czy też Włochy).
Są to 2 dniowe, a także 7 czy 14-dniowe wyprawy, gdzie budujemy relacje między sobą i łatwiej Nam później współpracować biznesowo. 
Jako WFS Polska aktywnie uczestniczymy w wyjazdach i dbamy o dobry Networking i finalizowanie biznesów między uczestnikami wydarzeń Gentleman’s Rally. 

Sportowa liga firm

http://www.sportowaligafirm.pl

Biznesliga Polska to elitarne rozgrywki sportowe dla firm i instytucji z województwa śląskiego. Jesteśmy liderem w organizacji sportu dla biznesu na Śląsku. Od 2015 roku zaufało nam już łącznie ponad 130 firm, które cyklicznie biorą udział w biznesowej lidze piłkarskiej. W sezonie Wiosna 2018 zainaugurowaliśmy także rozgrywki w dwóch nowych dyscyplinach: siatkówce i koszykówce. Łączna liczba uczestników w ostatnim sezonie wyniosła 85 drużyn (1500 zawodników).

Z organizacją WFS Polska otworzyliśmy Wrocław, gdzie gra z Nami blisko 20 drużyn i od września otwieramy kolejną 3 już lokalizację – miasto Poznań.

DEALOMAT

https://dealomat.pl

DEALOMAT to pierwsza w Polsce kancelaria transakcyjna, która łączy Inwestorów z okazjami inwestycyjnymi na rynku nieruchomości, wykorzystując do tego ogólnopolską e-platformę.

Najnowsze wpisy na blogu

Kariera w mediach społecznościowych – jak dotrzeć do milionów

Kariera w mediach społecznościowych – jak dotrzeć do milionów

Media społecznościowe to obecnie jeden z najpopularniejszych kanałów dotarcia do nowych i obecnych klientów. Skuteczne działania w social mediach pozwalają dotrzeć do milionów odbiorców.   Zacznijmy od liczb   Czy wiecie, że dotarcie do 50 milionów odbiorców...

Szkolenia dla biznesmenów, z których warto skorzystać

Szkolenia dla biznesmenów, z których warto skorzystać

Zastanawiasz się, w co zainwestować czas i pieniądze? Może zabrzmi to banalnie, ale dobrym wyborem będzie zainwestowanie ich we własny rozwój – na przykład udział w szkoleniach. Nie powiemy Ci, w jakie konkretnie szkolenia inwestować, ale podpowiemy, czym kierować się...

Jak budować swoją markę w social media

Jak budować swoją markę w social media

Wszyscy wiedzą, że internet – a w szczególności media społecznościowe – to niezwykle przydatne narzędzie, pomocne w zdobywaniu nowych klientów i budowaniu z nimi długotrwałych relacji. Zanim jednak założysz firmowe konta na wszelkich możliwych platformach...