Miejsce na dobry biznes!

Nowe współprace biznesowe

Nowe pomysły, inspiracje / strategie rozwoju

Pozyskiwanie nowych rynków zbytu i skalowanie biznesu

Wymianę dobrych praktyk i doświadczeń

Rozwój kompetencji menadżerskich

Obniżanie kosztów utrzymania firmy

Doradztwo i wzajemną pomoc

Tworzenie grup zakupowych dla wspólnych klientów

Świetnie spędzony czas w dobrym towarzystwie

WFS Diamond

WFS Diamond to międzynarodowa organizacja zrzeszająca właścicieli / dyrektorów firm, które generują kilkudziesięcio-milionowe obroty w ciągu roku. Jest to kolejny etap rozwoju WFS Polska, tylko dla wybranych firm o odpowiedniej wielkości i otwartości osób decyzyjnych.

Przede wszystkim skupiamy się na budowaniu relacji między uczestnikami Naszej organizacji dzięki wyjazdom/spotkaniom, które dla nich organizujemy. 

Jako WFS Diamond organizujemy wydarzenia
w Polsce i za granicą

Sopot 11-12.09.2021

Zanzibar 16-25.10.2021

Rekomendacje

Marek Błaszkowicz

WFS DIAMOND to nowa, bardzo interesująca forma rozwijania kontaktów biznesowych na najwyższym poziomie. Wyjazd na Zanzibar w gronie przedsiębiorców, dał mi możliwość odpoczynku od codziennych wyzwań oraz poznanie ponad 30 właścicieli firm z całego kraju. Sesja networkingowa pozwoliła nam bliżej poznać siebie oraz swoje biznesy. A podczas warsztatów pogłębiłem swoją wiedzę, a konsultacje indywidualne pomogły mi “poukładać” parę bieżących tematów, to bardzo duża wartość dodana takich spotkań.
Z wielką przyjemnością wybiorę się na następne wyjazdy.

 

Marek Błaszkowicz
Grupa Etna

Konrad Jaskulski

To był, jak na razie, najlepszy wyjazd w moim życiu. Myślę, że kiedyś będzie jeszcze lepszy, ale łatwo nie będzie. Rewelacyjni ludzie, naturalni, otwarci. Wspaniała atmosfera. Rozmawialiśmy o naszych wyzwaniach biznesowych, dawaliśmy sobie wzajemnie przykłady rozwiązań tych problemów. Podczas spotkania networkingowego poznałem wszystkich uczestników. Może dzisiaj nie wszystkie kontakty są dla mnie do wykorzystania biznesowo, natomiast w każdej chwili mogę pomóc każdej osobie przekazując polecenie do uczestników wyjazdu i wtedy jest to bardzo ocieplony kontakt. A wtedy rozmowy biznesowe przebiegają w całkiem innej atmosferze. Jest też bardzo ważna rzecz, trzeba te kontakty w dobry sposób wykorzystać i to nie jest łatwe. Należy spotkać się z każdym, otworzyć, dać siebie jeszcze bliżej poznać, wysłuchać drugiej strony, odpowiedzieć na jego potrzeby. Dopiero wtedy będą z tego efekty biznesowe. Warsztaty spowodowały, że mieliśmy okazję porozmawiać i wymienić się swoimi wyzwaniami oraz doświadczeniami. To był bardzo efektywny czas dla naszych biznesów. Podsumowując rewelacyjny wyjazd łączący odpoczynek z biznesem. I tylko trzeba to umieć dobrze spożytkować. Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach.

 

Konrad Jaskulski
Drewnex

Tomasz Kuliś

Gorąco polecam współpracę z organizacja WFS Diamond, wyjazd który zorganizowali na Zanzibar bardzo profesjonalny. Największa wartość to osoby które poznałem. Rewelacyjna ekipa i świetni ludzie.:)
Polecam wszystkim!

 

Tomasz Kuliś
Chief Operating Officer
Weegree sp. z o.o. S.K

Przemysław Smutek

Chciałbym bardzo mocno podziękować całemu zespołowi WFS DIAMOND oraz wszystkim osobom, które były zaangażowane w organizacje wycieczki na Zanzibar. Wyjazd ten był bardzo wartościowy pod względem edukacyjnym oraz zdobytych kontaktów do wspaniałych, mądrych i doświadczonych przedsiębiorców, których tam poznałem.

 

Przemysław Smutek
Bolesławicka Fabryka Zabudów

Kryteria uczestnictwa w organizacji

Właściciel firmy
/ osoba decyzyjna

Firma o przychodach powyżej
kilkudziesięciu milionach
złotych netto rocznie

Posiadający bogatą sieć
kontaktów biznesowych

Otwarty i nastawiony
na rozwój swojej firmy

Pozytywna rekomendacja
od 3 klubowiczów WFS Diamond

Udziałowcy WFS DIAMOND

Damian Przybyło

Prezes Zarządu

Wieloletni przedsiębiorca, właściciel kilku spółek, m. in. WFS Polska Sp. z o.o., WFS Diamond Sp. z o.o., Firmum Development Sp. z o.o.

Grzegorz Szewczyk

Członek Zarządu

Wieloletni przedsiębiorca, właściciel Bodzio Sp. z o.o.

Paweł Krok

Członek Zarządu

Wieloletni przedsiębiorca, właściciel Grupy Step łączącej kilka spółek w różnych branżach.

Wojciech Wróbel

Udziałowiec

Wieloletni przedsiębiorca, współwłaściciel Mercedes-Benz Grupa Wróbel