WFS to klub networkingowo-rozwojowy o ogólnopolskim zasięgu. Skutecznie wspieramy rozwój firm i przedsiębiorstw budując sieć realnych kontaktów biznesowych, a także przekazując sobie rekomendacje.

Typ spotkań networkingowych nie jest jeszcze tak rozwinięty i popularny w Polsce, natomiast na świecie jest on podstawą do budowania relacji między przedsiębiorcami, dzięki obopólnemu rekomendowaniu swoich usług.

OPINIE O WFS:

Dzięki kontaktom nawiązanym podczas śniadań i eventów WFS, dużo szybciej rozwinęliśmy skrzydła naszej organizacji w kolejnych województwach Polski. Dynamika w działaniu i rozwoju struktur WFS jest godna podziwu i to dzięki postawie, a także zaangażowaniu Klubowiczów wszyscy odczuwamy wymierne korzyści z wzajemnej współpracy.

Ocena: 5/5

FILIP PROKOP
Zielony - Polska Waluta Lokalna
www.zielony.biz.pl

Śniadania i eventy organizowane pod szyldem WFS stanowią doskonałą okazję do poznania nowych ludzi, wymiany wzajemnych doświadczeń, zaprezentowania własnego biznesu oraz nawiązania współpracy z przedsiębiorcami, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Ludzie, których miałem przyjemność poznać dzięki WFS stanowią społeczność pełną pasji i zaangażowania, nastawioną na realizowanie wyznaczonych celów. WFS jest narzędziem, które daje ogromne możliwości rozwoju biznesowego na terenie całego kraju!

Ocena: 5/5

JAKUB OSMÓLSKI
Wiceprezes Zarządu WISO GROUP Sp. z o.o.
http://www.wiso.pl

Spotkania networkingowe WFS to miejsce, gdzie można poznać interesujących ludzi, którzy dzięki miłej i przyjaznej atmosferze są otwarci na prowadzenie wspólnych biznesów. Brytyjski miliarder - Richard Branson powiedział: "Nie zrobisz dobrego biznesu z niewłaściwymi osobami. Znajdź właściwe osoby, z którymi będziesz pracował i wszystko wyjdzie dobrze." Od kilku miesięcy mam okazję przekonać się o słuszności tych słów - WFS to miejsce, gdzie można spotkać właściwe osoby.

Ocena: 5/5

EWELINA LIPP
Tax Effect
http://www.taxeffect.pl/

 

Dołączyłem kilka miesięcy temu do organizacji WFS Polska, a dokładniej do grupy w Łodzi liczącej około 60 osób. Spotykamy się systematycznie co 2 tygodnie. Dodatkowo jako klubowicz korzystam z możliwości zaprezentowania swojej firmy oraz pozyskania wartościowych kontaktów na śniadaniach biznesowych organizowanych w innych miastach. Dążę do rozwoju swojej firmy poprzez osiąganie wysokiego poziomu zadowolenia swoich klientów oraz budowanie relacji biznesowych. Stąd też moja obecność w tej organizacji. Moje kilkunastoletnie doświadczenie wskazuje, że są to najskuteczniejsze metody na stały rozwój w biznesie i budowanie swojej marki. Współpraca Fundamentem Sukcesu (WFS) jest niewątpliwie organizacją, która umożliwia rozwój oraz promowanie firmy bez względu na branżę, w której się działa.

Ocena: 5/5

KONRAD NOWAKOWSKI
ProtectIT
http://www.protectit.pl/

 

Dzięki WFS mam większy komfort prowadzenia biznesu. Świadomość, że w każdej chwili mogę zwrócić się o pomoc lub poradę z prawie wszystkich branż. Poza tym moje Studio systematycznie się rozwija dzięki rekomendacjom z klubu WFS w Łodzi do którego należę, a także z innych miast w których też poznałem przedsiębiorców poprzez śniadania biznesowe WFS.

Ocena: 5/5

KRZYSZTOF KOSZEK
Łowcy Blasku - Studio detailingu & Car spa
http://www.lowcyblasku.pl/

 

Współpraca Fundamentem Sukcesu to najlepsze otoczenie dla początkujących jak i doświadczonych przedsiębiorców, znajduję tu pomoc, inspiracje i nowe kontakty. Dzięki WFS również mam możliwość do wyskalowania swojej firmy i pozyskiwania zleceń praktycznie w całej Polsce, ponieważ WFS działa w 12 miastach w różnych częściach naszego Państwa.

Ocena:  5/5

SŁAWOMIR MADEJ
mGlass
http://www.mglass.pl/

 

WFS łączy ludzi z pasją, buduje wzajemne zaufanie oraz pomaga rozwijać nasze biznesy. Zig Ziglar powiedział kiedyś: „OSIĄGNIESZ
W ŻYCIU WSZYSTKO, CO ZECHCESZ, JEŚLI TYLKO POMOŻESZ INNYM W OSIĄGNIĘCIU TEGO, CZEGO ONI PRAGNĄ". Polecam WFS wszystkim, którym powyższe wartości są bliskie.

Ocena: 5/5

KRYSTIAN DZIMIRA
Smart Geomatic
http://www.smartgeomatic.pl/

 

Dzięki temu, iż zostałem klubowiczem organizacji WFS , mój biznes gwałtownie przyśpieszył. Na śniadaniach biznesowych organizowanych przez WFS poznałem wiele wartościowych osób, z którymi dzisiaj robię biznesy i współpracuję. Ponadto dzięki poleceniom partnerów organizacji, zatrudniam wielu ekspertów do których ciężko byłoby dotrzeć w inny sposób. Polecam z czystym sumieniem współpracę z WFS Polska, ponieważ uważam ,iż jest to
najlepsza platforma biznesowo-networkingowa w Polsce.

Ocena: 5/5

 

RADOSŁAW OWCZAREK
Inwestor na rynku nieruchomości
Właściciel Multibau Holding oraz Grupa Multibau
http://www.grupamultibau.pl/

Dzięki WFS nie tylko rozwinąłem swoją firmę o kilku kluczowych dla mnie klientów, ale także rozwinąłem swoje kompetencje. Lepiej zarządzam czasem, deleguję zadania i automatyzuję procesy w swojej firmie. WFS to pełna synergia możliwości!
Warto spróbować i doświadczać współpracy z WFS.

Ocena: 5/5

ADRIAN KALETA
AQUAMIX Sp. Z o.o.
http://www.aquamix.pl/

Kiedyś uczestniczyłem w spotkaniach networkingowych w międzynarodowej organizacji i ostatecznie wycofałem się z uczestnictwa. Powody swojej własnej decyzji potwierdziłem sobie dopiero, kiedy przyłączyłem się do WFS Katowice.

Mam ogromną frajdę raz na dwa tygodnie spotkać ciekawych ludzi, porozmawiać o kolejnych pomysłach i projektach. Fajnie jest spotkać ludzi z pasją, przedsiębiorczych, kreatywnych i pomysłowych. Sam lubię pomagać i dobrze, że otrzymuję pomoc w postaci poleceń i rekomendacji od innych Partnerów WFS. Zdecydowanie chwalę sobie atmosferę spotkań i myślę, że każdy powinien przyjść, zobaczyć i wyrobić sobie własną opinię.

Ocena: 5/5

TOMASZ MARKOWSKI

RUBIKON - Grupa Trenerów Biznesu

www.rubikongtb.pl

WFS POLSKA - To bardzo ciekawa i dynamiczna organizacja zrzeszająca świadomych przedsiębiorców którzy w trakcie organizowanych śniadań biznesowych wymieniają się doświadczeniami a co najważniejsze szerokimi kontaktami.Taka specyfika spotkań biznesowych pozwala przedsiębiorcą na bezpośrednie dotarcie do potencjalnych partnerów biznesowych. Jako Prezes Fundacji Cząstka Ciebie jestem bardzo wdzięczna za każdą akcje charytatywną która została przeprowadzona wspólnie z WFS POLSKA. Bardzo dziękuję wszystkim klubowiczom za każdą przekazaną "złotówkę" dla naszych podopiecznych oraz za Wasze deklarację gotowości pomocy. To wielki zaszczyt i ogromna przyjemność poznać tylu fantastycznych i wartościowych ludzi w jednym miejscu. Polecam z całego serca.

Ocena: 5/5

MONIKA MAJCHRZAK

Fundacja Cząstka Ciebie

Damian Przybyło

Damian Przybyło

Założyciel WFS POLSKA

tel: 796-145-607
damianprzybylo@wfspolska.pl

Dlaczego warto wybrać WFS?

Śniadania biznesowe

WFS – Polska

Materiał wideo który przedstawia jak wygląda formuła śniadań biznesowych WFS dla przedsiębiorców. Od rozpoczęcia i poczęstunku pysznym cateringiem, po prezentacje swojej firmy każdego gościa na spotkaniu, prezentację szkoleniową Partnera WFS i swobodny networking, gdzie powstają rekomendacje, które zamieniają się z czasem na nowe zlecenia.

Śniadania biznesowe

WFS – Polska cz.2

Dynamiczny film obrazujący energię uczestników i korzyści, które daje przyjście na Nasze śniadania biznesowe w całej Polsce. 

Forum Nieruchomościowo-Networkingowe cz.1

Poza śniadaniami biznesowymi organizujemy również branżowe eventy dla Naszych partnerów i osób zainteresowanych. Jednym z takich eventów było Forum, które zorganizowaliśmy dla przedsiębiorców z branży nieruchomości we Wrocławiu. Zjawili się deweloperzy, architekci, biura nieruchomościowe, inwestorzy, prawnicy i inni, którzy przyjechali z całej Polski by poznać ponad 200 osób z tej branży oraz wysłuchać ciekawych prelekcji cenionych ekspertów. 
Kolejna edycja już w czerwcu na blisko 400 przedsiębiorców.

Integracja WFS Kraków

Dbamy o budowanie relacji między firmami, które z Nami współpracują. Dlatego organizujemy dla nich integracje, gdzie łączymy świetną zabawę z biznesem. Pomaga to w budowaniu zaufania między sobą i wzajemnego polecania swoich przedsiębiorstw co przekłada się na konkretne zlecenia. 

Jak wygląda śniadanie WFS?

06:50 -Aktywny networking

Wymiana wizytówek przed startem oficjalnej części

07:15 – Rozpoczęcie śniadania

Przywitanie uczestników, podanie śniadania.

07:35 –  Prezentacje gości i Członków klubu WFS

Chwila na to, żebyśmy wszyscy się bliżej poznali.

08:10 – Dalsza część śniadania

Przekazywanie rekomendacji, informacje o WFS.

08:30 – Networking

Czas na poznanie się, wymianę doświadczeń, zasobów i umówienie się na kolejne spotkanie.

09:30 – Zakończenie spotkania dla gości

Można przejść do restauracji obok i tam kontynuować rozmowy.

09:30-10:00 – Spotkanie wewnętrzne dla partnerów Klubu.

Finalizowanie i omówienie biznesów między Klubowiczami, ustalenia wewnętrzne

Jak dołączyć do WFS Polska?

Znajdź grupę śniadań WFS

w Twojej okolicy, kup bilet i przyjdź na Nasze spotkanie

W razie pytań

skontaktuj się z dyrektorem regionalnym danej grupy WFS

Po spotkaniu

porozmawiaj o możliwościach dołączenia do klubu z dyrektorem

i

Po rozmowie

mamy kilkudniowy proces weryfikacji, który obejmuję analizę danej firmy i dostępność wolnego miejsca w klubie dla wybranej branży

Po przejściu weryfikacji

następuje oficjalne dołączenie do grona klubowiczów i korzystanie z szeregu przywilejów, związanych z tym

Już dziś zarezerwuj miejsce na jednym z naszych śniadań!

Galeria zdjęć z naszych spotkań

Dyrektorzy krajowi

Artur Szwed

Artur Szwed

Koordynuje Kluby Wrocław/Warszawa/Katowice

tel: 512-803-820

arturszwed@wfspolska.pl

Tomasz Alama

Tomasz Alama

Koordynuje Kluby Radomsko/Częstochowa/Łódź

tel: 609-490-138

tomaszalama@wfspolska.pl

Przemysław Chmielowiec

Przemysław Chmielowiec

Koordynuje Kluby Bielsko-Biała/Katowice

tel: 535-097-761

przemyslawchmielowiec@wfspolska.pl

Mateusz Kulbaka

Mateusz Kulbaka

Koordynuje Kluby Kraków/Katowice

tel: 515-353-269

mateuszkulbaka@wfspolska.pl

Dyrektorzy regionalni

Rafał Borek

Rafał Borek

Dyrektor WFS Częstochowa

tel: 510-509-756

rafalborek@wfspolska.pl

Artur Boczarski

Artur Boczarski

Dyrektor WFS Kraków

tel: 695-953-808

arturboczarski@wfspolska.pl

Sebastian Modzelewski

Sebastian Modzelewski

Dyrektor WFS Wrocław (gr. wtorkowa)

tel: 732-189-134

sebastianmodzelewski@wfspolska.pl

Bartłomiej Noga

Bartłomiej Noga

Dyrektor WFS Łódź (gr. środowa)

tel: 537-577-975

bartlomiejnoga@wfspolska.pl

Przemysław Chmielowiec

Przemysław Chmielowiec

Dyrektor WFS Katowice (gr. czwartkowa)

tel: 535-097-761

przemyslawchmielowiec@wfspolska.pl

Marcin Rutecki

Marcin Rutecki

Dyrektor WFS Warszawa (gr. wtorkowa)

tel: 600-440-408

marcinrutecki@wfspolska.pl

Tomasz Łuczak

Tomasz Łuczak

Dyrektor WFS Zielona Góra

tel: 664-988-700

tomaszluczak@wfspolska.pl

Marlena Bardyszewska

Marlena Bardyszewska

Dyrektor WFS Ostrołęka

tel: 799-212-606

marlenabardyszewska@wfspolska.pl

Szymon Gaura

Szymon Gaura

Dyrektor WFS Wrocław (gr. piątkowa)

tel: 723-609-462

szymongaura@wfspolska.pl

Mirela Kopczyńska

Mirela Kopczyńska

Dyrektor WFS Radomsko

tel: 604-414-049

mirelakopczynska@wfspolska.pl

Szymon Biela

Szymon Biela

Dyrektor WFS Bielsko-Biała

tel: 511-890-904

szymonbiela@wfspolska.pl

Mateusz Wierzbicki

Mateusz Wierzbicki

Dyrektor WFS Katowice (gr. środowa)

tel: 533-859-3304

mateuszwierzbicki@wfspolska.pl

Arkadiusz Kłusek

Arkadiusz Kłusek

Dyrektor WFS Wałbrzych

tel: 502 398 579

arkadiuszklusek@wfspolska.pl

Paweł Nowak

Paweł Nowak

Dyrektor WFS Kraków

tel: 514 559 320

pawelnowak@wfspolska.pl

Event Manager

Paulina Grabińska

Paulina Grabińska

Koordynuje płatności, organizacje eventów, odpowiada za kontakt z klubowiczami, wspiera pracę dyrektorów.

tel: 797-952-239

paulinagrabinska@wfspolska.pl

Tomasz Chęciński

Tomasz Chęciński

Manager WFS Gliwice

tel: 693-110-533

tomaszchecinski@wfspolska.pl

Najnowsze wpisy na blogu

Networking w internecie – czy może się sprawdzić

Networking w internecie – czy może się sprawdzić? O tym, że networking w tradycyjnej odsłonie jest skutecznym sposobem nawiązywania kontaktów biznesowych chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Czy nowoczesna forma networkingu, z wykorzystaniem internetu, może z nim...

Co zrobić, gdy zostaniesz polecony po spotkaniu networkingowym

Za Tobą pierwsze spotkanie networkingowe. Udało się poznać wiele ciekawych osób i – co chyba ważniejsze – nawiązać przydatne kontakty biznesowe. A potem ktoś Cię polecił, tym samym dając szansę na zdobycie potencjalnego klienta lub partnera biznesowego. Co zrobić, by...