WFS to klub networkingowo-rozwojowy o ogólnopolskim zasięgu. Skutecznie wspieramy rozwój firm i przedsiębiorstw budując sieć realnych kontaktów biznesowych, a także przekazując sobie rekomendacje.

Typ spotkań networkingowych nie jest jeszcze tak rozwinięty i popularny w Polsce, natomiast na świecie jest on podstawą do budowania relacji między przedsiębiorcami, dzięki obopólnemu rekomendowaniu swoich usług.

OPINIE O WFS:

 

Dołączyłem kilka miesięcy temu do organizacji WFS Polska, a dokładniej do grupy w Łodzi liczącej około 60 osób. Spotykamy się systematycznie co 2 tygodnie. Dodatkowo jako klubowicz korzystam z możliwości zaprezentowania swojej firmy oraz pozyskania wartościowych kontaktów na śniadaniach biznesowych organizowanych w innych miastach. Dążę do rozwoju swojej firmy poprzez osiąganie wysokiego poziomu zadowolenia swoich klientów oraz budowanie relacji biznesowych. Stąd też moja obecność w tej organizacji. Moje kilkunastoletnie doświadczenie wskazuje, że są to najskuteczniejsze metody na stały rozwój w biznesie i budowanie swojej marki. Współpraca Fundamentem Sukcesu (WFS) jest niewątpliwie organizacją, która umożliwia rozwój oraz promowanie firmy bez względu na branżę, w której się działa.

Ocena: 5/5

KONRAD NOWAKOWSKI
ProtectIT
http://www.protectit.pl/

 

Dzięki WFS mam większy komfort prowadzenia biznesu. Świadomość, że w każdej chwili mogę zwrócić się o pomoc lub poradę z prawie wszystkich branż. Poza tym moje Studio systematycznie się rozwija dzięki rekomendacjom z klubu WFS w Łodzi do którego należę, a także z innych miast w których też poznałem przedsiębiorców poprzez śniadania biznesowe WFS.

Ocena: 5/5

KRZYSZTOF KOSZEK
Łowcy Blasku - Studio detailingu & Car spa
http://www.lowcyblasku.pl/

 

 

Współpraca Fundamentem Sukcesu to najlepsze otoczenie dla początkujących jak i doświadczonych przedsiębiorców, znajduję tu pomoc, inspiracje i nowe kontakty. Dzięki WFS również mam możliwość do wyskalowania swojej firmy i pozyskiwania zleceń praktycznie w całej Polsce, ponieważ WFS działa w 12 miastach w różnych częściach naszego Państwa.

Ocena:  5/5

SŁAWOMIR MADEJ
mGlass

 

http://www.mglass.pl/

 

WFS łączy ludzi z pasją, buduje wzajemne zaufanie oraz pomaga rozwijać nasze biznesy. Zig Ziglar powiedział kiedyś: „OSIĄGNIESZ
W ŻYCIU WSZYSTKO, CO ZECHCESZ, JEŚLI TYLKO POMOŻESZ INNYM W OSIĄGNIĘCIU TEGO, CZEGO ONI PRAGNĄ". Polecam WFS wszystkim, którym powyższe wartości są bliskie.

Ocena: 5/5

KRYSTIAN DZIMIRA
Smart Geomatic
http://www.smartgeomatic.pl/

 

 

Dzięki WFS nie tylko rozwinąłem swoją firmę o kilku kluczowych dla mnie klientów, ale także rozwinąłem swoje kompetencje. Lepiej zarządzam czasem, deleguję zadania i automatyzuję procesy w swojej firmie. WFS to pełna synergia możliwości!
Warto spróbować i doświadczać współpracy z WFS.

Ocena: 5/5

ADRIAN KALETA
AQUAMIX Sp. Z o.o.
http://www.aquamix.pl/

 

Kiedyś uczestniczyłem w spotkaniach networkingowych w międzynarodowej organizacji i ostatecznie wycofałem się z uczestnictwa. Powody swojej własnej decyzji potwierdziłem sobie dopiero, kiedy przyłączyłem się do WFS Katowice.

Mam ogromną frajdę raz na dwa tygodnie spotkać ciekawych ludzi, porozmawiać o kolejnych pomysłach i projektach. Fajnie jest spotkać ludzi z pasją, przedsiębiorczych, kreatywnych i pomysłowych. Sam lubię pomagać i dobrze, że otrzymuję pomoc w postaci poleceń i rekomendacji od innych Partnerów WFS. Zdecydowanie chwalę sobie atmosferę spotkań i myślę, że każdy powinien przyjść, zobaczyć i wyrobić sobie własną opinię.

Ocena: 5/5

TOMASZ MARKOWSKI

RUBIKON - Grupa Trenerów Biznesu

www.rubikongtb.pl

WFS POLSKA - To bardzo ciekawa i dynamiczna organizacja zrzeszająca świadomych przedsiębiorców którzy w trakcie organizowanych śniadań biznesowych wymieniają się doświadczeniami a co najważniejsze szerokimi kontaktami.Taka specyfika spotkań biznesowych pozwala przedsiębiorcą na bezpośrednie dotarcie do potencjalnych partnerów biznesowych. Jako Prezes Fundacji Cząstka Ciebie jestem bardzo wdzięczna za każdą akcje charytatywną która została przeprowadzona wspólnie z WFS POLSKA. Bardzo dziękuję wszystkim klubowiczom za każdą przekazaną "złotówkę" dla naszych podopiecznych oraz za Wasze deklarację gotowości pomocy. To wielki zaszczyt i ogromna przyjemność poznać tylu fantastycznych i wartościowych ludzi w jednym miejscu. Polecam z całego serca.

Ocena: 5/5

MONIKA MAJCHRZAK

Fundacja Cząstka Ciebie

Damian Przybyło

Damian Przybyło

Założyciel WFS POLSKA

tel: 796-145-607
damianprzybylo@wfspolska.pl

 

Patrycja Dominiak

Patrycja Dominiak

Koordynator ds. wydarzeń i rozliczeń

Dlaczego warto wybrać WFS?

WFS – Miejsce na Dobry Biznes

Event organizowany przez WFS Polska mający na celu poznaniu nowych partnerów biznesowych. Uczestnicy wysłuchali ciekawych prelekcji praktyków biznesu z różnych obszarów rozwoju dla przedsiębiorców.

Śniadania biznesowe

WFS – Polska

Materiał wideo który przedstawia jak wygląda formuła śniadań biznesowych WFS dla przedsiębiorców. Od rozpoczęcia i poczęstunku pysznym cateringiem, po prezentacje swojej firmy każdego gościa na spotkaniu, prezentację szkoleniową Partnera WFS i swobodny networking, gdzie powstają rekomendacje, które zamieniają się z czasem na nowe zlecenia.

Śniadania biznesowe

WFS – Polska cz.2

Dynamiczny film obrazujący energię uczestników i korzyści, które daje przyjście na Nasze śniadania biznesowe w całej Polsce. 

Forum Nieruchomościowo-Networkingowe cz.1

Poza śniadaniami biznesowymi organizujemy również branżowe eventy dla Naszych partnerów i osób zainteresowanych. Jednym z takich eventów było Forum, które zorganizowaliśmy dla przedsiębiorców z branży nieruchomości we Wrocławiu. Zjawili się deweloperzy, architekci, biura nieruchomościowe, inwestorzy, prawnicy i inni, którzy przyjechali z całej Polski by poznać ponad 200 osób z tej branży oraz wysłuchać ciekawych prelekcji cenionych ekspertów. 
Kolejna edycja już w czerwcu na blisko 400 przedsiębiorców.

Integracja WFS Kraków

Dbamy o budowanie relacji między firmami, które z Nami współpracują. Dlatego organizujemy dla nich integracje, gdzie łączymy świetną zabawę z biznesem. Pomaga to w budowaniu zaufania między sobą i wzajemnego polecania swoich przedsiębiorstw co przekłada się na konkretne zlecenia. 

Jak wygląda spotkanie WFS?

Aktywny networking

Wymiana wizytówek przed startem oficjalnej części

Rozpoczęcie śniadania

Przywitanie uczestników, podanie śniadania.

Prezentacje gości i Członków klubu WFS

Chwila na to, żebyśmy wszyscy się bliżej poznali.

Dalsza część śniadania

Przekazywanie rekomendacji, informacje o WFS.

Networking

Czas na poznanie się, wymianę doświadczeń, zasobów i umówienie się na kolejne spotkanie.

Zakończenie spotkania dla gości

Można przejść do restauracji obok i tam kontynuować rozmowy.

Spotkanie wewnętrzne dla partnerów Klubu.

Finalizowanie i omówienie biznesów między Klubowiczami, ustalenia wewnętrzne

Jak dołączyć do WFS Polska?

Znajdź grupę śniadań WFS

w Twojej okolicy, kup bilet i przyjdź na Nasze spotkanie

W razie pytań

skontaktuj się z dyrektorem regionalnym danej grupy WFS

Po spotkaniu

porozmawiaj o możliwościach dołączenia do klubu z dyrektorem

i

Po rozmowie

mamy kilkudniowy proces weryfikacji, który obejmuję analizę danej firmy i dostępność wolnego miejsca w klubie dla wybranej branży

Po przejściu weryfikacji

następuje oficjalne dołączenie do grona klubowiczów i korzystanie z szeregu przywilejów, związanych z tym

Już dziś zarezerwuj miejsce na jednym z naszych śniadań!

Galeria zdjęć z naszych spotkań

Najnowsze wpisy na blogu

Kariera w mediach społecznościowych – jak dotrzeć do milionów

Kariera w mediach społecznościowych – jak dotrzeć do milionów

Media społecznościowe to obecnie jeden z najpopularniejszych kanałów dotarcia do nowych i obecnych klientów. Skuteczne działania w social mediach pozwalają dotrzeć do milionów odbiorców. Zacznijmy od liczb Czy wiecie, że dotarcie do 50 milionów odbiorców zajęło...

Szkolenia dla biznesmenów, z których warto skorzystać

Szkolenia dla biznesmenów, z których warto skorzystać

Zastanawiasz się, w co zainwestować czas i pieniądze? Może zabrzmi to banalnie, ale dobrym wyborem będzie zainwestowanie ich we własny rozwój – na przykład udział w szkoleniach. Nie powiemy Ci, w jakie konkretnie szkolenia inwestować, ale podpowiemy, czym kierować się...

Jak budować swoją markę w social media

Jak budować swoją markę w social media

Wszyscy wiedzą, że internet – a w szczególności media społecznościowe – to niezwykle przydatne narzędzie, pomocne w zdobywaniu nowych klientów i budowaniu z nimi długotrwałych relacji. Zanim jednak założysz firmowe konta na wszelkich możliwych platformach...